Vysočina má svůj vlastní e-shop.

25.10.2020

Vysočina má svůj vlastní e-shop. Nabízí turistické brožury i Igráčka. Vysočina Tourism má nový e-shop, kde nabízí propagační předměty a turistické publikace o Vysočině. Originálním kouskem je například vysočinský Igráček turista a turistka nebo kniha Vysočina - příroda a krajina plná nádherných barevných fotografií., 

E-shop najdete na adrese: eshop.vysocina.eu a co nabízí na e-shopu. Nechybí tu zdarma brožury ani novinky, jako jsou Pivovary s výletem nebo Vysočina sklářská. Zájemci zde najdou turistickou mapu Vysočiny s legendou v češtině, angličtině i němčině, mapy s cyklotrasami a seznamem ubytování, z dalších brožur můžete objednávat třeba Hrady, zámky a historické objekty na Vysočině, Památky UNESCO, Top atraktivity Vysočiny a další.

Skvělým tipem je velká obrázková kniha Vysočina - příroda a krajina, publikaci vydal Kraj Vysočina v roce 2019, má 264 stran na křídovém papíře, je rozdělena do patnácti oddílů podle regionů Vysočiny. Doplňují jí množství barevných fotografií typického rázu krajiny, rostlin a živočichů dané lokality. V knize najdete mapu celého okresu, evropsky významné lokality, přírodní parky, památky a rezervace, chráněné krajinné oblasti.

Blíží se Vánoce a radost někomu můžete udělat deskovou hrou Vysočina. Je určená pro 2-6 hráčů a prověří vás ze znalostí o kraji, má devět set otázek. V obchodě najdete i oblíbenou postavičku Igráček. Igráčka v podobě turisty si můžete koupit za 99,- korun jako symbol Vysočiny.


Napsal/a:  Michaela Kandráčová ijihlavsko.cz