Pracovníci odboru životního prostředí se přestěhovali do nově zrekonstruovaného domu U Mincovny

21.06.2021

Jihlava, 21.6.2021

Do domu U Mincovny 8 se přestěhovali pracovníci odboru životního prostředí, dům je nově zrekonstruovaný.

Rybářské lístky, povolení ke stavbě studny či domovní čistírny, záležitosti kolem odpadů nebo vydání nových kompostérů již nevyřídíte na Hluboké ulici, ale U Mincovny 8. Odbor životního prostředí se totiž přestěhoval do jednoho z nově zrekonstruovaných domů. Hlavní vstup ke kancelářím vede ze zmíněné ulice a zaparkovat lze hned vedle, na Jakubském náměstí.

V příštím týdnu se z budovy na Hluboké ulici přestěhují také pracovníci odboru školství, kultury a tělovýchovy. Jejich nové zázemí bude od konce června v sousedním domě U Mincovny 6.

"V současné době se zpracovává projektová dokumentace pro rekonstrukci části budovy magistrátu v Hluboké ulici č. 3. Dokumentace by měla být dokončena v letošním roce, kdy se plánuje také zahájení stavby, ta by měla probíhat v první polovině příštího roku. Kompletně se nahradí elektrorozvody, vymění se podlahy, omítky a rozšíří se sociální zázemí. Po rekonstrukci se do nových prostor přestěhují pracovníci majetkového odboru," uvedl tajemník úřadu Evžen Zámek.

Kolegové z odboru školství, kultury a tělovýchovy se do vedlejšího domu U Mincovny 6 přestěhují příští týden. 

Ilustrační foto
Ilustrační foto

(Zdroj: Oficiální stránky města Jihlavy.)

Napsal/a: M.K. iJihlavsko.cz