Kancelář kdekoliv 

20.10.2020

Jihlava 20.10.2020

Udělejte si kancelář kdekoliv si přejete. Nemusíte sedět jen doma. Kdy jindy než teď využít možnost pracovat mimo domov? Pokud se tedy bojíte, že byste neměli doma klid, rušil by vás tam partner nebo puberťáci, zbavení povinnosti každodenní školní docházky, nějaké podobné řešení se přímo nabízí. Zdá se že cestováním je momentálně konec, ale opak je pravdou. Cestování po České republice stále jde a tak není nic jednoduššího spojit příjemné z užitečným. Jde to víc než před koronakrizí víc, protože nyní si úplně v klidu můžete na měsíc pronajmout chatu v Krkonoších a měsíc trávit s celou rodinou. Budete pracovat, děti díky opatření také nechodí do škol, takže ideální čas na změnu.

Pronájmem chaty, chalupy navíc budete v bezpečí, protože celá chata může být jen vaše. Výhody to má i vycestovat třeba na Mallorku, nebo jinam kde je potřeba být 14 dní v karanténě. Díky pronájmu celého objektu, nemusíte nikam chodit třeba 14 dní, a tak není potřeba se stresovat s karanténou a zároveň si užít dovolenou, školu i práci v jednom. S výběrem domu k pronájmu vám může pomoct projekt AID COVID 2020, který pomáhá právě ubytovacím zařízením zdarma v této těžké době a najdete tu zde plno tipů na ubytování.

Jednoznačným trendem v oblasti pracovního trhu je po dobu pandemie Home Office, a výzkumy naznačují, že zaměstnanci si ani po uklidnění situace tento výdobytek jen tak "sebrat" nenechají.

"Pracovny" či "pánské pokoje" měly své místo v domácnostech vždy; není tomu ale mnoho let, kdy jsou naprostou samozřejmostí většiny nově vznikajících domů a bytů, pokud to jejich rozměr dovolí. Stále je však vnímáme poměrně jednotvárným způsobem. Malá místnost, často poblíž obývacího pokoje, ve střízlivých barvách. Takto to ale být nemusí. Svou pracovnu s veškerým komfortem si můžete vybudovat třeba i uprostřed zahrady. Nic nebráni kreativitě a nápadům.


Napsal/a:  Michaela Kandráčová iJihlavsko.cz