Jihlava zve na akce zaměřené na zdraví

21.10.2021

Jihlava, 21.10.2021

Zdravé město Jihlava pořádá v tomto a příštím týdnu několik akcí zaměřených na zdravý životní styl.

Ve čtvrtek 21. října se uskuteční za dotační podpory projektu Zdravé město Jihlava (dále ZMJ) přednáška RNDr. Pavla Suchánka nazvaná Trendy a novinky ve výživě. Přednáška proběhne ve staré aule Vysoké školy polytechnické Jihlava (ul. Tolstého 1556) od 15:30 hodin, vstupné je zdarma.

Další akce pořádaná v rámci projektu ZMJ se uskuteční hned druhý den, 22. října od 17 hodin v divadle DIOD. Přednáška má připomenout osvětovou kampaň Dny zdraví a představí se při ní MUDr. Helena Máslová z Centra psychosomatické péče, která se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí.

Třetí akce bude pouze v online prostoru tzv. Virtuální kavárna. A to v pondělí 1. listopadu 2021. Tentokrát na téma Duševní zdraví v mimořádné době. Můžete se ptát, jak navodit psychickou pohodu v době covidu, kdy z médií nezaznívá moc pozitivních zpráv. Hostem bude psycholožka Mgr. Hana Vláčilová. K přednášce se lze připojit z vašeho počítače v pohodlí domova od 17 hodin pod odkazem: https://jitsi.jihlava-city.cz/kavarny.

(Zdroj: Oficiální stránky města Jihlavy)

Napsal/a: M.K. iJihlavsko.cz