Zpravodajství     Mimořádně    Kultura     Sport a zdraví     Školství     Ekonomika     Politika     Krimi     

Vaše zprávy    Magazín     Pracovní nabídky nové     Doporučujeme     Inzerce                 


Koho podporuje iJihlavsko.czZpravodajství  iJihlavsko.cz

Děti z Dětského domova se školou v Jihlavě (DDŠ) vytvořily na zdi podzemní nádrže pod Brněnským mostem mural art podle vlastních návrhů a pod dohledem zkušeného umělce.

V neděli 26. září byli policisté v Jihlavě před jednou hodinou v noci přivoláni na ulici Malátova, kde ležel ve společných prostorech bytového domu neznámý opilý muž.

Mnozí z vás si pod tímto souslovím jistě představí nejstarší známé řemeslo, jen to se pod tímto souslovím ovšem neskrývá. V minulém článku jsme se snažili přiblížit ambulantní formu naší sociální služby Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Vrakbar Jihlava (dále pouze NZDM), nyní bychom vám rádi představili formu terénní.
Všechny pořádané akce na Jihlavsku a okolí


Počasí


Jihlava
51 tis.
přibližný počet obyvatel


87,87 km2
katastrální výměra
Magazín  iJihlavsko.cz

Někteří z vás si jistě myslí, že jsme něco jako školní družina či volnočasový klub, ale není to tak. Vrakbar začal fungovat v roce 1997 jako klub. Od roku 2006, kdy vstoupil v platnost zákon o sociálních službách jsme sociální službou, jejíž název je Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dále NZDM). Význam těchto služeb je především v...

Odbor rozvoje města Jihlavy 31.5.2021 oficiálně zpřístupnil pumptrack, který také drží v republice své prvenství. Je unikátní svojí velikostí a zrcadlovými tratěmi, na kterých lze pořádat i závody dvojic.


Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu ijihlavsko.cz zapovězeno.